Úvěry pro podnikatele

Podnikatelské úvěry jsou v posledních letech velice populární. Mají mírnější pravidla, než je tomu u spotřebitelských úvěrů, a tak se dají sjednat velice rychle a snadno. Tyto výhody může využít každý podnikatel, firma i OSVČ. Vyzkoušejte také nebankovní americké hypotéky. Právě tento typ úvěru představuje podnikatelský úvěr. Nejedná se tedy o běžný spotřebitelský úvěr pro občany. Jedná se o podnikatelský úvěr, který vám poskytne finance. Ty můžete použít jakýmkoliv způsobem ve své firmě. Tyto peníze jsou určeny pro pokrytí veškerých potřeb ve firmě nebo při podnikání. Velkou výhodou je, že peníze můžete využít jakkoliv. Můžete s nimi zaplatit dluhy, zbavit se exekucí, vyplatit zástavy, zvolit konsolidaci půjček, zaplatit veškeré dluhy, nedoplatky na OSSZ a VZP, nebo můžete nakoupit materiál, stroje, zařízení, vybavení, zvýšit kapitál, zkrátka cokoliv, co zrovna potřebujete.

truhla

Úvěr získáte, když budete ručit nemovitostí. Nemovitostí se myslí jakákoliv budova, pozemek, hala, garáže, komerční budovy, hotely, restaurace nebo i činžovní domy. Mohou to být také výrobní areály a spousta dalších možností. Nemovitost se nechá odhadnout. Tento odhad provádíme sami pomocí našich specializovaných odborníků. Ti provedou odhad na základě zkušeností a také dalších informací. Musí zjistit v jakém je budova stavu, kde se přesně nachází, jestli se jedná o lukrativní lokalitu, jakou má budova hodnotu, to všechno jsou vlastnosti, se kterými se musí počítat při vypracování odhadu. Jakmile máme odhad, pak už z něho můžeme vypočítat procenta, která získáte. Můžete získat až 70% z tohoto odhadu. Peníze pak použijete ve vašem podnikání.

eshop

Snadné podmínky a rychlé vyřízení

Jistě se budete ptát na dobu splatnosti. Ta lze nastavit až na 30 let.
A jak je to s úrokem?

  1. Základní úrokovou sazbou je 6% p.a. pro každého podnikatele, který má záznam.
  2. V případě, že nemáte záznam v registru, pak můžete získat úrokovou sazbu již od 3% p.a. Do této úrokové sazby bychom ještě mohli zařadit i klienty, kteří by měli pouze nějaký malý přestupek a byli kvůli tomu zapsáni v registru dlužníků.