Pohodlí, účelnost a moderní design do vašeho domova

Moderní sedací pytle a vaky jsou v současné době všude a mají jedno velké pozitivum. Hodí se skutečně do každého interiéru. I přesto, že si budeme chtít zařídit například chalupu v rustikálním stylu, můžeme si tam tento pohodlný doplněk s klidným svědomím dát. Rozhodně nenaruší ráz místnosti. · Výrobci jsou však ve svých nápadech ještě o kousek dál a snaží se, aby jejich produkty mohly být trochu univerzálnější.
tmavě modrý bean bag
· Proto přicházejí na náš trh sedací vaky a pytle DUO https://www.beanbag.cz/, u kterých si můžete libovolně měnit barvu.
– Třeba podle denní doby nebo podle nálady.
– Ráno si sednu na žlutou či červenou, aby se tělo i mozek nastartovalo na nový den.
– Večer usedám s pěknou knihou na tmavší, teplý odstín a pomalu se chystám na noční odpočinek.
Ovšem „pouhá“ možnost dvoubarevnosti by byla jistě pro náročného moderního uživatele málo. Když univerzálnost, tak se vším všudy.
· Tato sedadla totiž můžete využít nejen na místo klasického křesla, ze kterého se díváte na televizi, ale v létě si na něm budete pohodlně hovět na terase.
STÁLE MÁLO?
· Tak si z něho uděláme lehátko do bazénu.
Ani to není problém. Systém zapínání je natolik dokonale propracovaný, že není možné, aby se voda dostala dovnitř náplně nebo náplň vypadla ven.
sedací pytle na pláži

Lehčí, ale robustnější nežli klasické křeslo

Pokud se obáváte, že manipulace s tímto sedátkem – lehátkem bude náročná, pak zcela zbytečně. Jestliže byste chtěli přenášet z místnosti do místnosti pohovku, pak by to chtělo buď dlouhodobou a častou návštěvu posilovny nebo zavolat stěhovací službu. V případě sedacího vaku budete přenášet pouhých sedm až osm kilogramů. Což je jako roční batole. A to se přeci dá docela snadno unést.
– Při koupi je ale zapotřebí myslet na to, že je sice tento typ o mnoho lehčí nežli klasický nábytek, ale zabírá o kousek více místa.