Stačí opravdu málo

Rádi byste vylepšili váš pokoj, byt nebo dům?
I za pár korun se dají vykouzlit zázraky a přeměnit zastaralý pokoj za nový a svěží.
Buďte kreativní!
Pokud jste alespoň trošku tvořivý, nebojte se projevit a zapojit svou vlastní fantazii! Přemýšlejte hlavně o tom, jak by podle vás měl pokoj vypadat. Módní trendy jsou sice fajn, ale dost často se mění. Ve vašem pokoji nebude žít stylista, ale vy!
Vyberte si barvy, jaké máte rádi. Pro jeden pokoj ideálně dvě až tři. Ty poté využijete při výběru detailů. Pro každou místnost je dobré použít jiné barevné variace.
květy na posteli.jpg
Teplé barvy používáme v pokojích, které jsou situované na sever a celkově do místností, ve kterých je spíše zima. Malinko nám pokoj zahřejí. Obráceně to platí pro studené barvy, které se hodí spíše do teplých místností. Často se používají v kuchyních. Pokud máte jen bílé zdi, je fajn alespoň jednu nebo dvě zdi natřít barvou, kterou jste si vybrali. Měla by vám dodávat dobrou náladu.
pruhovaná zeď.jpg
Dalším výborným detailem, se kterým si můžete vyhrát, jsou vypínače a zásuvky. Jsou k dostání v mnoha barevných variacích i tvarech . Mohou nám pomoci doladit atmosféru pokoje, celého bytu i domu. Při výběru se opět zaměřte na to, co se líbí vám.
Pokud už se vám nelíbí váš starý nábytek, ale na nový nemáte, existuje výborná možnost pro změnu! Tapeta dokáže proměnit jakýkoli už ošuntělý nábytek na luxusní stylový a jedinečný.
spínač s žábou.jpg
Existuje mnoho různých variant. K dostání jsou jednobarevné, vzorované, s ornamenty, s obrázky apod. Jen si vybrat tu pravou a můžete začít tvořit! I malý proužek tapety na okrajích skříňky ji oživí. U skříněk můžeme polepit celá dvířka nebo jen části. Efektní je použití kruhů nahodile nebo jiných geometrických obrazců. Opět zapojte svoji fantazii!
Můžeme polepit třeba i okopané dveře a udělat z nich opět krásné.
K dostání jsou i různé nalepovací plastické dekorace, jen obrysy nebo celé obrázky. Obojí jde použít pro vylepšení nábytku nebo zdí.