Vstupte do světa dobrodružství a poodhalte roušku tajemství

Možná jste již také uvízli v tom nekonečném neutěšeném kolotoči. Však to všichni moc dobře známe: ráno vyrazit do práce, odpoledne přijít z práce domů, dodělat své úkoly a skončit na gauči u televize. Není to nic moc dobrý život, nicméně většina lidí takto neutěšeně den co den žije. Jistě, oni sami cítí, že je v jejich životě něco špatně, ale neví, jak to změnit. Touží po dobrodružství, ale nacházejí se ve věku, kdy si netroufají na nic velkého. Nechtějí opustit své zajeté koleje, neboť se obávají neznáma a nejistoty. A nic mezi tím, nic mezi patáliemi průměrného života a velkým dobrodružstvím v podstatě neexistuje. Anebo přesněji řečeno nic takového až do nedávna neexistovalo.
kruhové bludiště.jpg
Nyní už si můžete užít parádní dobrodružství i vy, kteří se bojíte rázně praštit do stolu a všechno změnit. Už nemusíte ležet u televize a sedět u monitoru svého počítače, pokud toužíte po nevšedním zážitku. Nyní můžete vykročit ze svého bytu a vyhledat únikovou místnost Praha, kde se dosyta pobavíte tak, jako už dlouho ne
.
tah figurkou.jpg
O co tedy jde konkrétně? Jde o únikovou hru! Možná jste o ní už slyšeli, možná ještě ne, ale dost pravděpodobně ji důvěrně znáte z obrazovek svého počítače. Je to taková ta typická hra, kde se hlavní hrdina snaží uniknout z nějaké místnosti anebo uzavřeného prostoru s pomocí řešení logických hádanek, luštění šifer a tajemných hlavolamů. A přesně to samé naživo nyní čeká i na vás. Ovšem jestliže se mezi fanoušky počítačových her neřadíte, ani trochu to nevadí. Užijete si to stejně tak dobře i bez předchozí zkušenosti. A spolu s vámi i vaši milí blízcí, které k této hře pozvete.
čtyři esa.png
Čeká na vás tajemný prostor plný šifer a úkolů, zkrátka dobrodružství, které nesmíte propásnout, protože byste spolu s ním propásli i svou životní příležitost začít se znovu dobře bavit! Jakmile vstoupíte do únikové místnosti tak se váš život od základu změní a budete zase žít s chutí.