Velké cestování

Toužili jste vždycky po tom, že budete cestovat a nebo ne? To já jsem taková, že já jsem vždycky toužila po nějakých velkých dovolených a hlavně cestování. Nepotřebovala jsem, abych někde zůstala třeba dva nebo tři týdny. Mě vždycky stačilo zůstat na nějakém místě třeba jednu nebo dvě noci. Bavilo mě totiž hlavně poznávat nová místa a bavilo mě cestovat. Proto jsem si řekla, že až si vydělám v práci nějaký větší finanční obnos peněz, tak si vezmu půl roku dovolenou a budu chvíli cestovat. Já vím, že půl roku na cestování není tak moc dlouho. Jenomže já si to zase nemohu dovolit.

Ráda všude cestuji.

Mám s přítelem byt na hypotéku, takže si nemůžeme třeba dva roky cestovat po světě. Ale já si myslím, že i půl roku cestování je opravdu pěkné. A jinak jsem si řekla, že se s přítelem zkusíme našetřit na tohle během dvou let a jak jsme si přáli, tak se taky stalo. Během dvou let jsme měli s přítelem už našetřené peníze, že se že na půl roku krásně uživíme na našem cestování po světě.  A začali jsme cestovat přes Rakousko. 

Mám ráda moře.

Jeli jsme taky do Itálie pobyli jsme ve Španělsko a mnoho dalších zemí. A musím říct, že jsem si ten celý půlrok velmi užila. Taky je pěkné na tomto cestování, že jsem si během cestování našla asi padesát přátel. Je to velmi v prima, protože kolikrát se zatím za přáteli vracíme. Někdy oni přijedou k nám do České republiky, kde je u nás doma zdarma ubytujeme. A takhle se to točí dokolečka. Takže dokonce máme jednu rodinu spřátelenou i na Kubě. Musím říct, že cestování se v tomhle případě velmi osvědčilo a vyplatilo. Já jsem totiž hodně společenský člověk a ráda cestuji, takže u mě bylo nad slunce jasné že se budu na dovolené při cestování moc ráda seznamovat s jinými lidmi a poznávat jejich kulturu. To mě taky velmi zajímá. Mám ráda, když se mohu něco nového dozvědět. Pro mě je to velmi zajímavé a jsem ráda, že tohle zajímá i přítele.