V čem spočívá kouzlo erotické masáže?

Erotická masáž má s klasickou masáží společného hodně i málo. Masérky mají základy fyzioterapie a vědí, jak dosáhnout toho, aby se vaše tělo uvolnilo a dopřát vašim ztuhlým svalům úlevu a něžnou péči. Je to důležité, protože neodborné zacházení by vám mohlo spíše ublížit než vás potěšit. Na rozdíl od klasické masáže kladou erotické masáže větší důraz na smyslnost, duchovno a psychickou pohodu klienta, kterému je masáž dopřávána. Doteky a masáže zahrnují celé tělo, a to včetně intimních partií. Správná masáž intimních partií dokáže být nezapomenutelným sexuálním zážitkem. Běžně proto tyto masáže končí orgasmem, kterého klient dosáhne ruční stimulací od své masérky.

Masáže

Některé salóny nabízí možnost, abyste si svou masérku vybrali předem, podle toho, aby vám byl její vzhled příjemný. Je to důležité k tomu, aby byl odnášený zážitek z masáže co nejvíce intenzivní.

Možná budete před první takovou masáží cítit stud, ale není proč. Jedná se o službu, kterou využívají u nás tisíce lidí. I když se jedná o tabuizované téma, neděláte nic zakázaného. Erotická masáž má spoustu pozitivních účinků. Dokáže povzbudit vaše libido, zažehnout nový impulz ve vašem sexuálním životě, dopřát vám psychickou pohodu a kladně působí i na vaši zdravotní stránku. Masáž se postará o vaše svaly, dopřeje jim uvolnění a zároveň vám lépe rozproudí krev v krevním řečišti. Po dobu masáže zcela zapomenete na stres a denní starosti a jen si budete vychutnávat tento intenzivní zážitek.

Masáž zad

Masáž bývá obvykle doprovázena masírováním horkými voňavými oleji, které ještě více zintenzivní váš zážitek. Samozřejmostí by měla být sprcha a hygienické zařízení, které můžete využít. V některých salónech nabízejí i možnost využití této sprchy společně s masérkou. Masérky vás obvykle masírují ve spodním prádle, a pokud o to požádáte, lze aby vás masírovali zcela nahé. Není proč se stydět. Vychutnat si pohled na ženskou krásu není nic zakázaného.

Vyzkoušejte erotickou masáž a uvidíte, že jakmile okusíte kouzlo tohoto zážitku, budete si ho chtít co nejdříve zopakovat.