E-shop, který nabídne ty nejskvělejší kočárky pro vaše miminko.

Čekáte příchod miminka do rodiny? Jistě už pořizujete výbavu, ale také postýlku a nepostradatelný kočárek. A takové nově narozené miminko prostě potřebuje kočárek hluboký. Dávno už neplatí, že kočárek by se měl pořídit, až přijde na svět miminko, tato pověra je dávno překonaná a každý už dobře ví, že nejlepší je se na příchod nového člena rodiny pořádně připravit. Příchod miminka totiž dokáže pěkně rozhodit zažité stereotypy zaměstnat celou rodinu, kočárek už nastartovaný k první vyjížďce přijde v prvních dnech jistě vhod. Navíc je velikou výhodou, že kočárek se dá vybrat příjemnou cestou a to přímo z domova. Stačí k tomu pohodový večer, prohlédnout si katalog internetového obchodu, zadat objednávku a čekat zásilku. I když večer se může pěkně protáhnout, protože nabídka obchodu Maxim-kočárky je tak bohatá, že nebudete vědět, který dříve objednat. Kočárky od známých značek a v různých provedeních a barvách. Z nejoblíbenějších značek můžeme jmenovat třeba Raf-Pol Babylux nebo Lonex.

kočárek

A ta barevnost a styl. Můžete mít kočárek nenápadný v tmavých barvách, ale také pastelové barvy, nebo hravě vzorovaný, či v kombinaci různých barevných motivů. Hlavní ovšem je, že malé miminko potřebuje hluboký kočárek. Takový, kam jej pohodlně uložíme a podle počasí můžeme polohovat stříšku, nebo korbičku zakrýt a miminku v chladných dnech vytvořit útulné a teplé prostředí. Tyto moderní kočárky jsou vybavené pohodlnými matracemi a polohováním zad pro lepší výhled větších miminek. Součástí většinou je i nánožník.

kočárek

U kočárku dále můžete zvažovat materiál konstrukce, velikost kol a pochopitelně nepřeberné množství typů provedení, barev, ale také různých kombinací. To znamená, že hluboký kočárek můžete koupit rovnou, jako dvoj, nebo trojkombinaci. Až miminko odroste, na podvozku jednoduše vyměníte hlubokou korbičku za sportovní, laděnou do stejného provedení. Můžete začít vybírat. Je opravdu z čeho.