Láska doslova z jediného pohledu

Fanoušci některých skupin mají opravdu představivost. Převážně je to tak u skupiny BTS a jejich fanoušků na internetu. Skupina kvůli fanouškům již čelila několika skandálům, které ale vždy dokázala společnost Big Hit ent. nebo členové skupiny vyvrátit pomocí Twittru, a zachránit si tak svou pověst.
Důkazem toho že jediný pohled stačí k tomu, aby si o dvou lidech někdo myslel že jsou spolu, je nedávno vzniklá pověra ohledně člena skupiny BTS Namjoona a členku skupiny MAMAMOO Hwasy.Podporující fanoušci
Stalo se tak na Mama 2019 po to m co vystupovala skupina MAMAMOO se svým hitem Hip. Tato píseň si velice brzo získala obdiv a oblibu u spousty lidí, a to i u skupiny BTS kteří při písni tancovali na svých místech. Když se skupina po vystoupení vracela na svá místa k ostatním účinkujícím, otočil se Namjoon na skupinu (podle fanoušků údajně na Hwasu). Už jenom toto stačilo k tomu, aby si fanoušci domysleli, že je mezi nimi vztah. Jakmile toto fanoušci viděli už si docela jednoduše přiřadili jakékoliv Namjoonovo gesto jako důkaz jeho lásky k Hwase.

Pro další skandál nemusíme opět chodit daleko protože na stejné události se prý našli další důkazy vztahu tentokrát mezi členem skupiny BTS Sugou a zpěvačkou Heizei.
Zmíněný raper skupiny BTS totiž napsal písničku „We don´t talk together“ kterou nazpívala Heizie. Písnička se dočkala ocenění na MAMA 2019 v kategorii R and B and Soul music. Jak tedy vznikla pověra tady? Když zpěvačka zpívala na pódiu tuto píseň, Yoongi se moc nevyjadřoval a v klidu seděl a užíval si píseň. Jako by se i snažil předejít stavu jaký se objevil u Namjoona. Yoongi si v klidu užíval píseň, kterou složil. Zatímco takhle to brali někteří fanoušci druzí už ne. Chování Rapera brali zcela opačně, a tak vzniká další pověra tentokrát o vztahu Sugy s Heizei.Spokojený pár

Ani jedena z těchto pověr nebyla ověřená, a přesto se objevili, vždy byli vyvráceny ale přesto si někteří fanoušci nedají pokoj a šíří je dál. Správný fanoušek by neměl šířit pomluvy a pokud se vyskytne a potvrdí nějaký ten vztah pravý fanoušci by to měli podporovat. Co je ale jasné je to že internet by se neměl využívat k narušování soukromý idolů.