Jak na distribuci léčiv

Distribuce čehokoliv je dosti náročná s je třeba ji brát spolehlivě. Já jsem taky kdysi dělala distributora a rozvážela jsem kávu. A musím říct, že to byla opravdu skvělá práce a moc mě bavila, navíc jsme zažívala denně nové a nové zážitky. Víte, když denně jezdíte dodávkou, tak si rychle zvyknete a naučíte se, kde jsou ti nejpříjemnější lidé. Já jsem to taky zjistila a moc ráda jsem se vždy zastavila na kus řeči. Ale ne, že bych se ulévala z práce, to ne. Ale vždy když jsem měla pauzu, tak jsem si s majitelem obchodu, kde jsem kávu vyložila, moc ráda povídala a dala i výtečnou kávu. Nikdy nezapomenu, jak jsem dovážela kávu do jednoho menšího hotýlku.

Při distribuci jde o správnost a zodpovědnost

Byl na konci města a byl to skoro spíše jako motel než hotel. A byli tam moc příjemní lidé. Hotýlek jsme si zamilovala tak moc, že jsem tam i dvě noci nocovala. Tady aspoň vidíte, že i díky práci se dá najít parta skvělých kamarádů nebo taky objevujete krásná místa. Taky jsem se ale setkala i s nepříjemnostmi. Měla jsme problém, když jsem dovezla kávu do prodejny, která pak mi odmítla zaplatit. Přitom kávu měla už ve svém skladu. Naštěstí se to vyřešilo, ale trvalo to skoro hodinu a já měla zpoždění s další vykládkou. Nedalo se ale nic dělat. Každá práce má své plusy a mínusy. Já zažila oba případy.

Distribuce léčiv je zodpovědná

Nicméně je to i distribuce léčiv, která je velmi zodpovědná. To není jako distribuovat a rozvážet kávu. U léčiv a dalšího lékárenského materiálu je nutné mít i další vědomosti. Například musíte přesně vědět, co vezete a musíte si dát pozor, jestli máte vždy vše dokonale sepsané a ověřené. Léčiva se hodně kontrolují a jsou pod přísným dohledem, takže kdejaká chybička vždy vyjde najevo. Proto je lepší, když tato práce není vaše první. Doporučuji začít rozvážet něco méně zodpovědného, třeba již zmíněnou kávu. Pokud chcete rozvážet léčiva, projdete určitým kurzem.