Havárie vodovodního potrubí

V domácnosti se nám může stát nenadálá událost v podobě prasklého vodovodního potrubí či poruchy vodovodní baterie, kdy nám pomůže havarijní servis.

Havárie vodovodního potrubí

Uzavřete přívod vody

Pro civilizované bydlení je zapotřebí mít ve své domácnosti neustálý přísun pitné vody, což nám zajišťuje přípojka k pitné vodě, kterou má už dneska snad každá nemovitost určena k bydlení, protože je to naprostý základ. Aby se nám dostala do každého kohoutku a všude kam je potřeba, tak musíme mít funkční rozvody vody. Ty se dnes řeší pomocí plastových trubek, protože jsou za dobrou cenu, nerezaví a také dlouho vydrží, což nám hraje náramně do karet.

systém potrubí

Ovšem u starších rozvodů se může stát, že bohužel potrubí praskne vlivem stáří či poškození, kdy nám všude začne stříkat voda. To není rozhodně nic příjemného, protože tím můžeme podmáčet nemovitost a také poničit vybavení. Hned jako první bychom měli prasklé potrubí překrýt, pokud je čím, aby voda neprskala všude a potom hned běžet zavřít uzávěr přívodu vody. Ten musíme vědět kde je a sem tam jej vyzkoušet, protože ty starší můžou být nepříjemně zatuhlé.

Havarijní služba

Jakmile zastavíme přívod vody, tak sice vyřešíme problém týkající se unikající vody, ovšem přijdeme o přístup k ní. U vadné vodovodní baterie můžeme mít v záloze ucpávky s těsněním, které jednoduše namontujeme a následně můžeme uzávěr otevřít. Takto můžeme hezky používat kromě jednoho pokaženého kohoutku celý systém, přičemž po jeho vyměněné bude zase vše jako dříve. Ale když nám praskne potrubí, tak my s tím nic neuděláme.

přívod vody

Zároveň potřebujeme takový problém řešit hned, kdy je nejlepší vzít telefon a zavolat na havarijní službu Kanalizace-instalateri. Zde Vám vždy pomůžou, takže se nemusíte bát situace, že by Vám nabídli termín až za několik dní. Naopak klidně můžou stihnout přijet do hodiny a potom začít problém okamžitě řešit. My tak zažehnáme problém, a to za výhodnou cenu, protože tato společnost nabízí níže ceny, ale své služby provádí profesionálně, a proto opravná část bez problémů bude fungovat.