Co do bytu?

A nastávají ty chvíle nejkrásnější, první návštěva s klíči v ruce a první rozhlížení. A ovšem také plánování. A je jedno jak je byteček veliký. Může mít deset pokojů, ale i dva, přece jen je to vaše. Hm, ale co dát kam? Poradit se s někým? S kým? Nenenenene, byt si zařídíte sami, protože víte že by vám rodiče radili dle svého a kamarádi totéž. A tak běháte s metrem, měříte, promýšlíte každý tah jak na šachovnici a najednou se vám nelíbí ani to, ani ono.

moderní byt

Tohle bude mít tuhle nevýhodu, tohle zas nebude ladit k tomu a tamhle to raději ani nemluvit. Najednou jste bezradní, nevíte kudy kam, a nic vám nevyhovuje.

Nuže, zkusíte to tedy i s rodiči i s kamarády a dopadlo to přesně tak, jak jste si to myslel, tedy nepadl žádný návrh, který by vyhovoval vám. Čert, aby to vzal.

Nu a ten zrovna letí kolem, ale protože má dobrou náladu, byt vám ponechá a jen vám zašeptá cosi do ucha. A vám se rozbřeskne. Ano, to je přece jediné řešení a hotovo.

byt s výhledem

Bytový designér je ten člověk, kterého jste potřeboval a kterého jste hledal. Ten vám poradí a vytáhne vás z bryndy. Jenže, kde ho najít? Kde asi bude sídlit? V řeznictví? V lahůdkách?

No táááááák, nehledejte. Už nemusíte. Jen popadněte svou myš a namiřte ukazatel na odkaz v tomto článku. A uvidíte ta kouzla. Ocitnete se totiž na stránce, kde se za chvíli budete cítit jako doma. A hned také uvidíte hotovou práci tohoto bytového studia, kde mají jen ty nejlepší lidi v oboru. Tito skutečně studovali doma a v zahraničí, aby mohli ukázat lidem, jak se má, a jak se dá bydlet.

Oni umí skloubit dvě věci, totiž modernu a krásu. Jako třešničku na dortu se vám pak dokáží i trefit do vaši, cenové kalkulace. Řeknete-li, že chcete do bytu vrazit padesát tisíc, budou se tím řídit.

Uvidíte sami, jak se váš byteček mění a jak se to bude všem líbit. Inu, bytový designér je bytový designér.