Zdravé zuby


Já jsem si vždycky přála mít zdravé a krásné zuby. Jenomže jak už to, tak bývá, tak ve většině případů to člověku nedopadne tak, jak by si přál. A to se stalo i u mě. I když se o své zuby velice pečlivě starám a dbám na pravidelnou ústní hygienu, tak se mi podařilo asi zanedbat nějaký ten zoubek vzadu. Bohužel se mi zkazila stolička a musela jsem jít na vrtání zubů. Taková pohroma! Bála jsem se. Ani nevíte, jak opravdu hodně jsem se bála. Když jsem potom usedala na zubařské křeslo, tak jsem se celá třásla. Opravdu jsem si v duchu slibovala sama sobě, že tohle už nedopustím, protože bych se asi zbláznila.

Syn se už nebojí.

Udělala jsem to tak, že jsem zavřela oči a v duchu jsem se modlila, aby moje duše opustila tělo alespoň na tu chvíli, co mi bude pan zubař vrtat zub. Samozřejmě, že se tak nestalo a já jsem bohužel v zubařském křesle vyváděla. Nakonec to všechno dopadlo asi až po půl hodině, kdy jsem se uklidnila. A od té doby jsem si řekla, že budu pravidelně chodit na dentální hygienu. Víte vůbec, co je to dentální hygiena? Pokud ne, tak se můžete podívat na webové stránky clinicplus.cz, kde najdete třeba kvalitního dentálního hygienisty z Prahy.

O zuby také pečujte.

A já zmiňuji právě dentálního hygienisty z Prahy, protože já jsem u něj už byla dvakrát a musím uznat, že on je opravdová špica, odborník mezi profesionály. Moje zuby jsou vždycky po jeho ošetření opravdu perfektní a čisté jako sklo. A ani kousek plaku na zubech nemám. Také musím uznat, že od té doby, co chodím k tomuto dentálnímu hygienistovi v Praze, tak mám se zuby konečně opravdu klid. Vůbec nic mi není, žádný zub nebolí a za posledních šest let se mi ani jeden zub nezkazil. A přičítám to šikovnosti v dentální hygieně v Praze 10. A jak jste na tom vy? Chodíte pravidelně na dentální hygienu v Praze 10 nebo se udržujete jenom doma vlastní pomocí? I to je velmi důležité!