Reklamní mikiny pro vaše blízké, spolužáky či spolupracovníky

Potisk textilií je jednou z možností, jak se zviditelnit a odlišit od ostatních. Velmi často to bývá na bavlněných tričkách a čepicích, ale výjimečné nejsou ani mikiny. Kromě potisku lze ovšem mikinu vyzdobit i výšivkou, která vzhled textilie ještě více podtrhne.

mikiny s čepicemi

Výšivka nebo potisk

Když se rozhodnete pro potisk na reklamní mikinu, a v zásadě nemusí jít přímo o reklamu vaší firmy, ale třeba jen o dárek k narozeninám, nebo jen o potisk pro radost, máte dvě základní možnosti. Buď vystačíte s jednoduchým logem či symbolem, který bude jednobarevný či pouze v několika základních barvách, anebo půjde o malbu nebo fotografii, kde velmi záleží na jemných barevných přechodech.

dívka v červené mikině

Digitální tisk dnes již dokáže vytvořit skutečné umělecké dílo, vše tedy záleží především na vás, vaší vlastní fantazii, jak dokážete navrhnout tiskovou předlohu, aby zaujala vás i vaše okolí či vaše blízké. Můžete tedy potisk pojmout velmi velkoryse, kupříkladu zobrazením přírodní scenérie, kterou zachytíte na digitální zrcadlovku, je možné využít vděčný motiv kvetoucích rostlin, křídel motýlů, anebo tematicky vytisknout návrh podle životního stylu či nějaké akce, pro kterou bude potištěný textil určený.

Mikiny bývají skvělým dárkem například pro spolužáky a pro partu přátel, s nimiž se chystáte někam vyrazit na dovolenou – na hory, na vodu, na kola. Tehdy lze potisk vyzdobit jen drobným logem anebo vytvořit hodnotnější výtvor v podobě výšivky.

Výšivka na mikině zvládne mnoho pracích cyklů a možná, že přežije i samotnou mikinu. Bude to perfektní vzpomínka na časy dávno minulé, když vám připomene, řekněme před pěti lety zorganizovanou výpravu za poznáním přírodních krás některého z koutů Česka nebo jinde, v zahraničí. Mikinou s výšivkou jistě uděláte radost svým blízkým i pod vánoční stromek, k narozeninám a k dalším oslavným příležitostem.