Půjčovna dodávek Praha – partner pro vaše stěhování


K čemu využijete dodávku z půjčovny

Stěhování – zpravidla na prvním místě ze všech důvodů pronájmu těchto vozidel je převoz věcí v rámci přestěhování. Za socialismu takové možnosti neexistovaly, dokonce ani v 90. letech nebylo možné využít takového rozsahu možností, jaké umožňuje současná technika a vybavené půjčovny dodávek Praha. Souvisí to také s vozovým parkem, který je dnes na vyšší technologické úrovni, než tomu bylo před třiceti lety. Vozidla jsou vcelku spolehlivá, nákladový prostor dostatečný a navíc je možné na tažné zařízení připojit přívěsný vozík s plachtou. Tím se výrazně zrychlí průběh stěhování a sníží počet jízd. Pochopitelně je nutné být v patřičné kondici a nepřecenit své vlastní síly a možnosti, ale se zdravým selským rozumem lze takto ušetřit spoustu financí.

opuštěá silnice

Sporadický transport věcí – nemusíte se přímo stěhovat, ale přesto se v životě objeví situace, kdy potřebujete náhle vyřešit odvoz nějakých větších věcí, co se nevejdou do kufru auta nebo na vozík připojený ke „kouli“. Jsou to ty klasické případy odvozu staré pohovky, výměna koberce, kdy ten starý odvezete na sběrný dvůr, stavební materiál na rekonstrukci koupelny (tvárnice, sádrokarton, rohová vana), vzrostlé sazenice tújí na vysázení živého plotu a další podobné situace. Pořizovat kvůli občasnému převážení takový vůz z bazaru nemá význam, investice by byla příliš vysoká, zvláště pak do pravidelné údržby a provozních výdajů.

jižní čechy

Oslavy, soukromé akce a dovolená – vůz může posloužit pro převážení vybavení pro větší oslavy, jako jsou svatby, promoce, zlatá svatba či kulaté narozeniny s více pozvanými hosty. Poměrně běžně se takto řeší sportovní soustředění a dovolenkové pobyty v tuzemsku i v zahraničí, v letních měsících ovšem bývá u větších půjčoven vozový park rozebrán, proto je jistější vozidlo raději zavčasu zarezervovat.