Jiné cigarety

V dnešní době je opravdu tolik alternativ, že člověk by se v tom ani nemusel pořádně vyznat. Jako například cigarety. Pokud jste kuřáci, tak jistě víte, že někdy je opravdu složité přestat. Já o tomhle vím své, protože i já jsem před pět lety chtěla přestat kouřit. Vydržela jsem to, ale bohužel jenom asi deset hodin nekouřit, protože potom jsem byla velice nervózní a potřebovala jsem si zakouřit cigaretu. V té době jsem kouřila ještě úplně ty klasické cigarety, protože ještě nebyly tak vyhlášené a populární elektronické cigarety. A poprvé elektronickou cigaretu jsem si dala asi před půl rokem. A to musím uznat, že začátky byly takové opravdu nezvyklé, ale během měsíce jsem úplně přešla z klasických cigaret na elektronickou cigaretu.

Kouřím je elektronické cigarety.

Mnoho lidí se mě stále ptalo, jestli to jde vydržet, když budete kouřit jenom elektronickou cigaretu a vynecháte úplně tabákové cigarety, jako ty úplně klasické. Já sama jsem řekla, že jsem velice spokojená s elektronickou cigaretou. A elektronická cigareta E-cigo také funguje na takovém principu, že to zahřívá jenom tabák a že vlastně vy nevdechujte opravdu ten pravý škodlivý vzduch z klasického tabáku a z té cigarety. Proto jsem si řekla, že opravdu každý člověk by udělal nejlépe, kdyby používal elektronickou cigaretu místo klasických cigaret. Samozřejmě, že opravdu nejlepší by bylo, kdyby člověk nekouřil nikdy a nikde. Protože také je logické, že kouření ničí zdraví.

Kolik denně vykouříte?

Pokud ale chcete udělat něco více moderního anebo co je cool a také méně zdraví škodlivé, tak využijte elektronickou cigaretu. V dnešní době jsou také různé příchutě, což je skvělé. Já kouřím elektronickou cigaretu už více než půl roku a klasických cigaret jsem se už velice dlouhou dobu ani nedotkla a netoužím po tom. Také díky elektronickým cigaretám užívám různé příchutě do elektronických cigaret. Oblíbila jsem si velice vanilkovou a také třešňovou. Pokud i vy stále ještě váháte, že přejdete na elektronickou cigaretu, tak neváhejte, protože je to opravdu perfektní a vy zjistíte, že je to úplně jednoduché a že se to dá vydržet.