Jak fungují slevy na e-shopech s oblečením?

Snad na každém e-shopu s oblečením, který otevřete, najdete kolonku „výprodej“. Vidíte tedy, že slevy na oblečení probíhají neustále. Někdy je výprodej větší, někdy menší. Je ovšem pravda, že velké e-shopy velké výprodeje pořádají pravidelně a můžete při nich pořídit oblečení, ale i další věci, za až směšné částky, klidně i jen za několik desítek korun. Proč tomu tak je?

internetové nákupy

E-shopy s oblečením mají obvykle k dispozici sklad, kde je veškeré jejich oblečení uložené. Z takového skladu jsou potom vychystány vaše objednávky a posléze putují až přímo k vám. Sklady jsou velké, ale přece jen, nejsou nafukovací. Pokud končí sezóna a začíná nová, do skladu proudí desítky a desítky nových kousků oblečení na aktuální sezónu. A těch starých je třeba se zbavit. Tedy například když přichází zima, e-shopy se zbavují některých věcí z podzimních kolekcí a také třeba zimního oblečení z předešlých let. A aby sklad uvolnili co nejrychleji, dají toto zboží do výprodejů.

sleva

Další věcí, kdy můžete oblečení pořídit se slevou, jsou různé slevové kódy a akce. Ty vám mohou pomoci ušetřit slušnou sumičku. Pokud sledujete na sociálních sítích některé influencery, jistě jste si všimli, že často v rámci spolupráce poskytují slevové kódy na konkrétní zboží či obchod, který propagují. Kód si zadáte při dokončování své objednávky a odečte se vám určitá procentuální sleva. Takové slevové kódy jsou dostupné i různě na internetu. Některé eshopy a obchody je dávají i zdarma k nákupům. Takovým principem fungují například slevy na About You Zeleneslevy.cz. Slyšeli jste už o About You? Na tomto e-shopu najdete opravdu všechno. Oblečení pro muže, ženy i děti, šperky, kabelky, boty, šátky, čepice…zkrátka všechno, na co si jen vzpomenete. Můžete si tedy koupit věci dle svého přání a ještě navíc výrazně ušetřit.