Investujte do reklamy

Máte v rámci své práce možnost navštěvovat veletrhy, jako třeba Strojírenský veletrh v Brně? Nebo navštěvujete veletrhy pro širokou veřejnost jako třeba veletrhy vzdělávání nebo veletrhy cestovního ruchu? Pokud ano, určitě si domů odnášíte nějakou drobnost, nějaký reklamní předmět, který jste si sami vzali, proč ne, když je k tomu určený, nebo vám jej téměř vnutili, zvlášť pokud je to něco ryze nepraktického, co předem víte, že nepoužijete. Tady reklamní oddělení dané firmy udělalo něco špatně. Praktický reklamní předmět je totiž ideálním způsobem, jak se vepsat do podvědomí ať už širší veřejnosti, nebo potencionálním obchodním partnerům. Na prvním místě jsou asi propisky. Kdo nemá propisky s potiskem, jako by nebyl. Propisku využije každý a logo vaší firmy bude mít přitom na očích. Ale nejen propisky, i pastelky a fixy.

propiska

Také se těšíte, že vás před koncem roku navštíví váš obchodní partner? Vyměníte si firemní kalendáře nebo si věnujete láhev vína, je to taková firemní klasika. Zkuste ale někdy překvapit a nechejte si vyrobit dárky reklamní předměty třeba deštník, USB flash disk, nebo ručník. V podstatě jakákoliv kancelářská potřeba, která má kousek rovné plochy je vhodná jako reklamní dárek. Sportovní potřeby, oděvy, autodoplňky i taška, ve které budete dárky předávat, vše může mít váš potisk.

dárek

Pro významné partnery samozřejmě nenecháme vyrobit klíčenky, ale co takhle obal na notebook, nebo sada per v luxusním balení. Investice se jistě mnohonásobně vrátí. Bez investice do reklamy a bez účasti na veletrzích žádná firma dnes na trhu neobstojí. Výrobou drobných reklamních dárkových předmětů nikdy nemůžete udělat chybu. Nikdy nevíte, kam cestovní hrnek s vaším logem může docestovat, nebo komu reflexní pásek na ruku s vaším potiskem zachrání život. O nezbytnosti otvíráku piva ani nemluvě.