Aveneta včera a dnes

Je to už pěkná řádka let, co se Aveneta „narodila“. Jejími tehdejšími a dosud jedinými „rodiči“ byly Virtuální sny, tedy přesněji virtualdreams.cz, jejími „sourozenci“ jen tak namátkou meredit, venilafi, dovolena-zahranici, radyprovsechny, nad50, jedinecnysvatebniden a další, a když jsem ji poprvé poznal i když jsem se s ní naposledy loučil, byla taková růžovoučká a hravá. Je vcelku pochopitelné, že od těch časů uteklo už mnoho pomyslné i skutečné vody. Ona mezitím „vyrostla“, už je docela jiná a skutečně se „pěkně vybarvila“, ale přesto je hravá doposud.
poslech hudby

A přes svůj vyšší věk si stále drží . Dodnes se na ní můžete lecčím inspirovat i potěšit na duchu.

Zvíte od ní například, jak uspořádat rozlučku se svobodou a jak se stát tou nejdokonalejší nevěstou, jak vydělávat a/nebo šetřit a do čeho obléknout svou ratolest, můžete od ní zvědět, co počít s vlastním chrupem, stejně jako se naopak pobavit u veselejšího tématu, než takové zuby nejednou bývají.

Klidně si tu můžete i pohrát s přáteli. Protože ne každý chce a dokáže vysedávat celé dny v hospodě a tam jen nad pivem tupě zírat do zdi, jsou tu i tací, kdo jsou právě opačného vyznání; a právě o ty tu jde.

Svou zábavu a hru tu naleznete i tehdy, kdy už jste dosáhli dosti „odrostlejšího“ věku, stejně jako tehdy, kdy jste doposud ještě vcelku malými robátky, která teprve rozum berou.

Vezměte si třeba takový escape room Hradec Králové! Například zrovna tam na vás čeká skvělé odpoledne nebo klidně i podvečer, kdy se můžete nechat dobrovolně zatáhnout do úžasných příběhů, jež pro vás vymysleli jeho pořadatelé.
veselá žena na ulici

Stačí tam vstoupit do místnosti s různými ponechanými věcmi a mezi těmito pátrat a pátrat po vodítkách, jež vás, jste-li ducha bystrého, postupně posouvají dál a dál v ději, umožňují vám unikat všemožným nástrahám. Učiněná adrenalinová hra, jež ale nevyžaduje ani přemíru akce a vzrušení, ani nutnost dosahovat vysokých sportovních výkonů.

Můžete se tam vydat, ať už jste kýmkoliv, netřeba se ničeho bát. Protože jak jsem zmínil v úvodu – Avenetu znám zblízka už od jejích prvních krůčků. Ta by vám nikdy nic zlého neprovedla.

A tobě hodně štěstí do dalších let, má milá Avenetko.