5 rad, jak mít ve vztahu rozum a 7 důvodů, proč si ho udržet

Jak, si tedy udržet ve vztahu zdravý rozum?
Zde je 5 rad, které vám můžou pomoci:
jízda ve dvou
1.Svěřte se!
Vždycky, pokud je to potřeba, řeknete svému partnerovi, jak se cítíte, případně co vás tíží.Uleví se jak vám, tak jemu, že mu věříte a netrápíte ho zbytečnou depresivní náladou.

2.Najděte si koníček!
Většinou nepatrné neshody vznikají z podnětu takzvaného „nemám do čeho píchnout“.Pokud se nudíte, je samozřejmé, že se začnete v něčem (často) neobvykle zbytečně rýpat, najděte si zálibu, která vyplní tento váš čas naplno.

3.Stravte čas odděleně!
Důležitým krokem, k udržování rozumu ve vztahu, je stýkání se s jinými lidmi.Jestli v práci, v škole, s přáteli, známými, je nutné si promluvit i s někým, koho víte, že nemůžete seřvat za každou nepodstatnou malichernost a obvinit z neprokazatelné žárlivosti.

4.Pořád o něčem mluvte!
Ticho bylo vždycky podezřele, taktéž jak nebezpečné, protože dává v hlavě prostor myšlenkám, které nemá kdo zastavit.Pak vzniká zbytečný zmatek.Či už o blížících se mračnech na obloze, nebo o protivné pokladní u pultu v krámě, až po postřehy zachycující rozhovor cizích lidí v autobuse.Pořád o něčem mluvte!

5.Učte se,že můžete udělat chybu, ale už ji nezopakujte! Učit se-učit se-učit se.Všichni děláme chyby, každý se má právo v životě splést a je hodné úcty, když se každého dalšího omylu, který se už stal, dokážeme pro příště vyvarovat.
Dokonalost neexistuje.Co je v životě věčné, je naděje.Chcete vědět, proč je krásné bojovat o to, aby jste si váš vtah udrželi?
dřevěné srdce
7 důvodů, proč to udělat:

1. Samota vede k úzkosti.
Dva jsou už kolektiv.Ve dvou se vše dělá snáz, a co pak, když vás časem bude tři,čtyři….anebo pět?V takový smečce vám nikdy nebude smutno.Každý den, vám minimálně jeden řekne, jak vás má rád!
2. Vtip, humor a porce zábavy.
Smát se potřebuje každý.Smát se můžete na všem a čemukoliv.Bavit se a mít doma pohodu, to chce přece každý.Ve dvou se pořád něčemu společně zasmějete a budete šťastnější.
3. Více důvodu proč cestovat.
Nikdo nechce sedět doma na zadku, všichni chtějí někam vypadnout.Něco vidět a zažít!A tak můžete společně vyrazit na různá místa.
4. Ve dvojici se to líp táhne…..úplně všechno!
Pokud se dělíte, jde vše mnohem jednoduše.Netáhnete své problémy samy, už jste na ně dva, taktéž je krásne dělit se o úspěchy a důležité okamžiky.Pořád budete mít parťáka!
5. K někomu patříte!
Máte mnohem více přátel, lidí kolem sebe, kteří vás milují i přes to, že vás ještě pořádně neznají, jen proto, že patříte k jejích příteli.
6. Máte vedle sebe anděla.
Se vším pomůže, poradí, chrání vás a a je vždycky nablízku.Je to cenný pocit, vědět, že se máte na koho obrátit.
7. Už nemusíte hledat!Kdo hledá najde a kdo si toho opravdu váží, tak ten už nikdy nepustí!Najít lásku, je jako najít poklad.A najít spřízněnou duši, je jako si ten poklad užít.