Newborn focení Ostrava

Jedinečné fotografie miminka budou nádhernou vzpomínkou pro vás i vaši celou rodinu. Newborn fotografování je ideální absolvovat mezi 7 – 14 dnem děťátka, kdy nejvíc spinká a dá se s ním jednoduše manipulovat. V tomto období se daří miminko nejlépe vyfotografovat v zajímavých pozicích, převážně ve chvílích, kdy spí.

V období do 14. dne života bývají děťátka křehká a nevinná a byla by škoda toto životní období nezaznamenat. Starším dětem už nebývají tyto pozice příjemné a nedaří se je vyfotografovat, protože se budí, více se pohybují a pláčou. Fotograf Jan Vlček používá při práci různou škálu rekvizit, které vaše fotografie příjemně obohatí a dodají jim na originalitě.

newborn dívka.jpg

Před fotografováním je vhodné připravit se na to, aby se miminko cítilo co nejlépe a spalo. Kdyby se vám po cestě do ateliéru podařilo děťátko udržet vzhůru, zajistíte tak, že bude při focení spát. Úspěšný spánek také nastane ve chvíli, kdy se miminko nakojí těsně před fotografováním.

Na fotografování si nezapomeňte vzít věci na přebalení děťátka a také dudlík. Připravte se také na to, že fotografování může trvat několik hodin. Nalezení správné polohy miminka společně s pomalou a šetrnou manipulací je časově náročné.

S miminkem se během fotografování zachází jemně, něžně a pomalu. V některých polohách fotograf využije ruku maminky k přidržení děťátka. Ruka na fotografii nezůstane, ale beze stopy se vyretušuje. Nemusíte se proto obávat, že by byla fotografie něčím nedokonalá.

newborn chlapec.jpg

Děťátko se může vyfotografovat samostatně nebo s rodiči, fantazii se meze nekladou. Newborn focení ostrava probíhá i v ateliéru v Dolním Benešově, který je vzdálen 21 km od Ostravy nebo si můžete domluvit jiné místo přímo s fotografem. Ateliér v Dolním Benešově je plně vybaven pro newborn fotografování zajímavými rekvizitami. Ve finále si vyberete kolekci 10 nebo 20 upravených fotografií.

Těšíme se na vaši návštěvu.